Oferta weselna

Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel. Działamy w branży gastronomicznej od 18 lat a na rynku weedingowym od 12 lat ( ZORGANIZOWALIŚMY JUŻ PONAD 120 WESEL )

Naszym atutem jest profesjonalizm, rzetelność i wysoka jakość usług.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

jesteśmy elastyczni i indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta
***
nasi kucharze mają duże doświadczenie w branży gastronomicznej
***
współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami usług
***
posiadamy wiedzę popartą szkoleniami, jesteśmy kreatywni i otwarci na nowe doświadczenia
***
gwarantujemy wysoką jakość usług przy dobrej cenie
***
niezwykłe miejsce na sesje plenerowe – ogród pełen zieleni, jezioro, altanki
***
powierzając nam swoją uroczystość zyskacie poczucie bezpieczeństwa, spokój, zaoszczędzicie Wasz cenny czas, zadbamy o każdy szczegół. Sprawimy, aby ten wyjątkowy dla Was dzień na długo pozostał w Waszej pamięci i sercach

Nasza oferta weselna obejmuje:

organizację przyjęć weselnych do 150 osób przy ustawieniu amerykańskich stołów okrągłych ( na 10-12 osób każdy ) lub tradycyjnych stołów prostokątnych
***
chleb i sól na powitanie Pary Młodej przez rodziców
***
wino musujące na powitanie Gości

Sala weselna w plenerze, która służy jako miejsce subtelnego przyjęcia weselnego w stylu amerykańskim, ponieważ urządzona jest w jasnych kolorach z możliwością szerokiej aranżacji. Powierzchnia sali weselnej mieści do 150 osób. Sala ma przyległy ogród, który swoim widokiem naturalnej przyrody zaprasza do skorzystania z jego uroków. Sąsiadujące altanki stanowią zaciszne miejsce na romantyczne wyznania.

Sala kominkowa, to miejsce na organizację przyjęcia weselnego w klasycznej aranżacji. Sala pomieści do 80 osób. Do sali przylega taras, któremu również towarzyszy urozmaicona zieleń, altanki, jezioro z pomostem.